piątek, 27 marca 2026

Rozdziały w wersji roboczej dostępne na Patronite!

Cześć!

Jeśli zaglądacie na mojego Instagrama, pewnie wiecie, że od dłuższego czasu pracuję nad obszernym tekstem post apo (i kilkoma innymi). Zapowiada się na trylogię, z obszernymi tomami (pierwszy jest już ukończony i ma 130K+ słów).

Jest to tekst, który chciałabym ujrzeć na papierze, ale... koszt redakcji i korekty trochę przerasta moje obecne możliwości finansowe. Z tego powodu chciałabym zaprosić Was na moje konto Patronite, gdzie będę udostępniać rozdziały tej powieści w wersji roboczej (jak robiłam to do tej pory na blogu). Cokolwiek uda mi się zebrać, zamierzam przeznaczyć na opłacenie korekty i redakcji, które podciągną tekst stylistycznie i fabularnie oraz pozbędą się błędów i literówek :)

Progi, które powinny Was interesować, jeśli macie ochotę czytać regularnie dodawane rozdziały, to Czytelnik (dostep do dwóch bieżących rozdziałów miesięcznie) oraz Archiwista (zbiór wszystkich rozdziałów, które zostały do tej pory opublikowane). Jeśli wolicie poczekać na gotowy produkt, to niestey trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo choć pierwszą część skończyłam pisać już ponad rok temu, trochę stanęłam ze wszystkim w miejscu.

Dodatkowo dla osób, które wybiorą próg Archiwista, przewiduję bonusowe rozdziały z innych tekstów, nad którymi obecnie pracuję, zarówno po polsku, jak i angielsku. Rozdziały będą ukazywać się co dwa tygodnie, a że są dłuuugie, będzie co czytać przez kolejne miesiące :) Mam również nadzieję, że czytelnicy podzielą się swoimi spostrzeżeniami i pomogą mi dopracować tekst, by osiągnął maksimum swojego potencjału.

Na profilu wisi już pierwszy kilkudziesięciostronicowy rozdział, więc jeśli chcecie poznać Carla i śledzić jego przygody, zapraszam do subskrybowania:





2 komentarze:

  1. Hejka,
    bardzo liczę, że jednak coś się tutaj pojawi...
    Dużo weny życzę...
    Pozdrawiam serdecznie Anka

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej! Fakt, dawno mnie tutaj nie było, ale bardzo mnie cieszy, że cały czas piszesz! Dlatego trzymam kciuki za kolejną część Kwestii Perspektywy i Synów Mafii – na pewno je kupię, jak zostaną wypuszczone :D Akurat zombie to nie moje klimaty, tak że wybacz ;) Powodzenia i dużo weny!
    P.S. Insta nie posiadam i nie chcę posiadać, tak że będę zaglądać tutaj – mam nadzieję, że nie zapomnisz o tym blogu :)
    Pozdrawiam, Asia

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)