Granice 2<miejsce na fotkę>


Uwaga!

Jeśli w odmętach internetu znajdziesz gdzieś fotkę, która krzyczy do Ciebie "ten chujek to Phil" lub "ten słodziak to ..." ekchem, nie wahaj się mi jej wysłać. Oficjalne poszukiwanie twarzy dla Phila/"ekchem".... ciągle trwa!

Nigdy nie uważałem się za skomplikowanego faceta. Łatwy w obejściu, z niewygórowanymi wymaganiami i potrzebami. Już w liceum wiedziałem, że w przyszłości chcę poślubić Lucy Walkers i mieć z nią dwójkę dzieci, najlepiej chłopca i dziewczynkę. Miałem nadzieję na w miarę dobrze płatną pracę, tak żebym nie musiał się martwić o kupienie dzieciakowi roweru na czwarte urodziny czy wyjazd na dwutygodniowe wakacje do Hiszpanii. Byłbym tym luzackim rodzicem, który potrafił przylać w sytuacjach naprawdę niebezpiecznych i przymykałby oko na eksperymenty z alkoholem i maryśką. 
Tego chciałem od życia. Prostoty i spokoju. Wiedziałem, że gdy młodość minie i przyjdzie czas na ustatkowanie się, odnajdę się w roli męża i ojca jak mało kto. I sukcesywnie dążyłem do tego, by moje życie podążyło dokładnie w tym kierunku. 
A potem w to wszystko wtrącił się ON. 
I już nic nie było takie samo.
Tekst przeznaczony dla osób pełnoletnich. Zawiera sceny erotyczne oraz przekleństwa.

Spis rozdziałów pojawi się we wrześniu 2017.
Tekst w całości zostanie opublikowany na blogu, ale jeśli uważasz, że odwaliłam kawał dobrej roboty/chcesz mnie wesprzeć czymś więcej niż komentarzem czy wyświetleniem strony/nie możesz doczekać się kolejnych rozdziałów/cała reszta, tekst można zakupić TUTAJ. Dziękuję każdej osobie, która zdecydowała się na zakup :) 

4 komentarze:

 1. Witam gdzie mogę przeczytać? Granice 2 nie stać mnie na kupno:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Autorka opublikowała już całość na blogu, przeklikaj do starszych postów

   Usuń
  2. aha dziękuje :)
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Tzn gdzie ten tekst na blogu?:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)