środa, 26 lutego 2014

Informacja

Witam.
Co prawda nie poprawiłam całego tekstu "Granic", ale i tak postanowiłam wstawić go w formie, jaką mam, więc można go już sobie pobrać, jeśli ktoś ma ochotę.

Chomikuj: http://chomikuj.pl/fankanime/Opowiadania/Moje/Slash/Granice
Wydaje.pl: http://wydaje.pl/e/granice

Z obu platform można to pobrać bez żadnych kosztów, oczywiście:).
Pozdrawiam!

5 komentarzy:

 1. Pomożesz? Szukam opowiadania, wydaje mi się, że to Ty je pisałaś, ale nie jestem pewna, ale może znasz. Nie pamiętam dokładnie jego fabuły, ani czy to jest jedno opowiadanie, czy dwa.
  Wiem, że było ono o dwóch mężczyznach, jeden był młodszy. Ktoś tego młodszego porwal, by zemścić się na tym starszym i przwtrzywał do w zamkniętym domu, ochranianym przez uzbrojonych typków. i ten starszy się tam wdarł i uratowalo tego młodszego.
  Oni dwaj musieli uciekać z jakiegoś hotelu, starszy został zraniony. Ukrywali się w samochodzie w krzakach, starszy dostawał informacje przez telefon, ze musi sie wstawić na jakieś spotkanie, by wszystko wyjaśnić z podejrzanymi typami, były postolety.
  I jeszcze coś mi świta, ale nie wiem, czy to juz nie inna historia, jeden był sdtydentem, a drugi prowadział dom publiczny w mieszkaniu na przeciwko.
  Jej, mam tylko przebłyski akcji. Może to jest jedno opowoadanie, może kilka.
  Mam nadzieję, że Ty lub ktoś z czytających rozpozna coś z tych moich przybłysków i mi pomoże.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedyne co mi przychodzi do głowy to let it fly czokoladki.
   obsesja

   Usuń
  2. jej, zaponiałam, że Czokolada miała drugiego bloga, dzięki!

   Usuń
 2. W ósmym rozdziale jest błąd. Woda nie może mieć 'kilka stopni poniżej zera' . Woda może mieć od 100 do 0 stopni. W temperaturze 0 zamienia się w lód, a on może mieć temperaturę poniżej zera.
  Przepraszam, że tak późno, ale opowiadanie mnie zainteresowało dopiero po twoim wpisie
  T.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja przeczytaabym jakikolwiek nowy odcinek jakiegokolwiek Twojego opowiadania albo jakiś oneshot. Ponad 2 tygodnie bez Twojej twórczości to coś okropnego. Możesz mi wierzyć. :)Ładnie proszę i pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)