sobota, 3 stycznia 2015

Informacja

Witajcie:)
Ponieważ zdarzyło się ostatnio, że ktoś zostawił pod rozdziałem tylko link do swojego bloga i coś w stylu "PS. Fajny rozdział", zdałam sobie sprawę, że chyba nie wypowiadałam się na temat SPAMu. Po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie stworzenie strony, gdzie każdy w komentarzu będzie mógł zostawić link do swojego bloga.Wtedy ja lub inni czytelnicy będziemy mogli z łatwością odszukać ten link, jeśli będziemy mieli ochotę, a ten, kto zostawia namiar, nie będzie drażnił mnie zostawianiem tego typu informacji pod postem, gdzie oczekuję Waszych komentarzy na temat rozdziału.
Strona SPAM jest tam, gdzie możecie kliknąć w nazwę interesującego Was opowiadania. Jest tam długa notka odnośnie tego, jakie informacje umieścić w komentarzu i kto w ogóle może to zrobić (chcę, żeby znalazły się tam tylko te blogi, które przeszły już ten kryzys braku weny po kilku rozdziałach). Nie urażając nikogo, to nie ma być śmietnik, gdzie każdy może podać blog, na którym opublikuje dwa rozdziały i zniknie w tajemniczych okolicznościach, tylko chcę, żeby każdy wchodząc już na link w tej zakładce trafił na opowiadanie, które zostanie na pewno zakończone, a ustalając kryteria, jakie ustaliłam, zwiększam na to szanse. Jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony przez warunki, jakie ustaliłam, niech pisze śmiało, wezmę to na klatę i chętnie podyskutuję.
A teraz lecę pisać "TWT", bo chciałabym dzisiaj Wam wstawić rozdział.
Pozdrawiam!

6 komentarzy:

 1. Szkoda że TWT bardziej podoba mi się światło w ciemności. Jestem za stworzeniem takiej strony, ułatwi szukanie ciekawych stron. Powodzenia w pisaniu. 😁

  OdpowiedzUsuń
 2. Również to zauważyłam i sądzę że to jest bardzo dobre wyjście :3

  Też wolę "Światło w ciemności" niż TWT ale przeczytam wszystko co ty napiszesz >U<

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się Twój pomysł, może pojawią się kolejni interesujące opowiadania :)
  Ja nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału "Światła w ciemności", ale przeczytam wszystko :)
  Dużo weny :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nareszcie twt :) nie mogę sie doczekać

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że musi być inne opowiadanie zakończone, bo na moim blogu jest i będzie tylko jedno xD ale pomysł bardzo dobry. Czekam na "Światło'', bo za TWT wezmę się dopiero wtedy, gdy będzie zakończone (tak już mam z twincest). Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musi, jeśli jest opublikowane minimum 15 rozdziałów:) (Zajrzałam do Ciebie i wiem, że opublikowałaś już 25, więc spokojnie możesz je tam podać)
   Pozdrawiam
   obsesja

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)